Kontakt

Director

       

Pavlína Jabůrková
Tel.: 777 862 517
Mail: pavlina@ja-frog.cz

     
 
         

Teachers - lektorky v

MŠ a ZŠ Brno-venkov

       

Jitka Kučerová
Tel.: 776 723 608

 

Nadia Šimková
Tel.: 777 766 966

 


Markéta Tarczewska

Tel.: 776 684 340

         
       
       
Teachers - lektorky v družinách v Brně        


Laura Janoušková

Tel.: 603 934 418

 

 


   

 

 

 

 

Pavlína Jabůrková                                            Jabůrková Pavlína

 

Jsem majitelkou FROG jazykové agentury s.r.o. (kurzy pro děti a dospělé). Angličtinu vyučuji od svého návratu z Londýna, tj. od roku 2001. V Londýně jsem strávila celé tři roky a naučila se tam nejen mluvit anglicky, ale poznala život, dospěla jsem tam a zažila hromadu neuvěřitelných dobrodružství. 

Nejprve jsem vyučovala dva roky na základní škole Tyršova ve Vyškově a zároveň jsem učila pro jazykovou školu Skřivánek v odpoledních kurzech. Přestože mám vystudovanou střední školu strojnickou, učení jsem zcela propadla, pohltilo mě a už jsem se nevěnovala ničemu jinému. Od roku 2003, kdy jsem se přestěhovala do Brna, jsem si založila jazykovou agenturu EC a začala se věnovat výuce dospělých, které jsem připravovala na Cambridge zkoušky, státní zkoušky, přijímačky, vedla jsem konverzační kurzy, atd. 

V tomto pokračuji stále, jen už ne v Brně, ale už cca 8 let v Němčičkách. Před několika roky jsem se, na popud rodičů, začala věnovat výuce velmi malých dětí. A protože jsem v té době sama měla malou holčičku, měla jsem na kom trénovat. Zjistila jsem, že výuka takto malých dětí vyžaduje diametrálně rozdílný přístup, postupy výuky a tak jsem se této výuce začala věnovat a nakonec i učit v několika málo mateřských školkách v okolí Němčiček. Děti mne naprosto uchvátily a i způsob výuky, který jsem si vybrala, mi připadal a stále připadá, skvělý. Děti výuka baví, rády do výuky chodí a těší se na ní. A tak se stalo, že zájem o výuku byl stále větší a větší a v roce 2013 jsem v září založila odnož EC jazykové agentury, jazykovou agenturu FROG a svůj tým rozšířila o další lektorky. V roce 2014 se z FROGa, stal FROG jazyková agentura s.r.o.

Má motta: „Žij svůj život na plno.“ a „Nikdy není tak špatně, aby nebylo ještě hůř ;-)“

 
 
 
 Jitka Kučerová                                  Kučerová Jitka

 

S angličtinou jsem se poprvé setkala na střední škole, coby "ruštinářská generace". Po maturitě jsem vycestovala do Velké Británie na letní Au pair pobyt. Londýn se mi natolik zalíbil, že jsem si zařídila studentské vízum a pobyt si prodloužila o další 3 roky na pracovně-studijní. Za tuto příležitost jsem moc ráda, a hodně z ní čerpám. Po návratu do Čech jsem pracovala převážně v administrativě s využitím angličtiny, pasivně i aktivně, často i s tlumočením, a překlady technických textů. V roce 2007 jsem složila mezinárodní FCE zkoušku.

Rovněž jsem se věnovala soukromé výuce skupinky dětí 1. stupně ZŠ (krátkodobě) a také výuce dospělých. Více mne baví angličtina s dětmi, je to veselé a hravé :-)

Jako matka dvou dĕtí (nyní oba na ZŠ), jenž navštěvovaly kurz angličtiny v MŠ od 3,5let, vnímám toto období vĕku jako čas, kdy se dĕti nejen rozvíjí, ale také dobře spolupracují, přijímají nové informace a chtĕjí se učit novým vĕcem. A proto si myslím, že výuka anglického jazyka v předškolním roce je nejen zábavná, ale také přínosná.

V jazykové agentuře FROG lektoruji již 3.rokem.

 


Laura Janoušková 

Bydlím v malé vesnici blízko Brna. Vystudovala jsem obor – zdravotnické lyceum na střední zdravotnické škole.  Po maturitě jsem nastoupila na Mendelovu univerzitu – obor Chemie a technologie potravin, ale studium jsem ukončila. Nyní se připravuji na Cambridgeskou zkoušku a mimo to chodím učit anglický jazyk do MŠ Židlochovice a na ZŠ Horníkovu v Brně. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Ráda vymýšlím různé hry, soutěže a věci, které si můžeme s dětmi vyrobit. Od září bych chtěla jít studovat Předškolní pedagogiku, nebo Speciální pedagogiku. Ráda bych se v průběhu studia dostala do Velké Británie, kde bych svoji angličtinu zdokonalila.

Moje motto: „Never say never!“